Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-08-12

Spółka:

TAURON Ekoenergia sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TEE/R/2024/14

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
    • Doświadczenie w obszarze technicznym, np. energetyczno-budowlanym, hydrotechnicznym
    • Znajomość przepisów prawa budowlanego, prawa energetycznego oraz pokrewnych
    • Uprawnienia budowlane w specjalności budowlanej lub hydrotechnicznej do kierowania robotami (bez ograniczeń)
    • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji projektowych
    • Znajomość MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

    Mile widziane:

    • Uprawnienia kwalifikacyjne przy eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji Grupy 1 (dozór i eksploatacja)
    • Znajomość oprogramowania typu CAD

Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie i prowadzenie zadań inwestycyjnych oraz remontowych w obszarze związanym z odnawialnymi źródłami energii (dotyczących zagadnień technicznych w zakresie budowlanym i hydrotechnicznym)
    • Opiniowanie dokumentacji projektowych w zakresie technicznym oraz zgodności z przepisami i normami
    • Nadzór nad pracami prowadzonymi przez Wykonawców zewnętrznych
    • Udział w komisjach odbiorowych i przetargowych
    • Przygotowywanie technicznych specyfikacji prac
    • Organizacja spotkań i konsultacji technicznych

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku

    Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem

    Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych

    Możliwość rozwoju zawodowego