Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-07-31

Spółka:

TAURON Ciepło sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TC/2024/07/35

Wymagania:

    • Znajomość MS Office, w szczególności Excel na poziomie zaawansowanym
    • Umiejętność poruszania się w systemach SAP HR, IFS- mile widziane
    • Proaktywna postawa oraz zdolność analitycznego i logicznego myślenia
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość przepisów i zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - mile widziane
    • Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, gotowość do nauki, dyskrecja
    • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
    • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz
    • Doświadczenie w pracy w obszarze płac lub controllingu
    • Doświadczenie w sporządzaniu planów rzeczowo-finansowych- mile widziane

Zakres obowiązków:

    • Udział w sporządzaniu planów i raportów w zakresie kosztów pracy oraz zatrudnienia
    • Kontrolowanie kosztów z zakresie odpowiedzialności Departamentu Zasobów Ludzkich
    • Analizowanie danych personalnych z obszaru wynagrodzeń, stanu zatrudnienia, struktury płacowej
    • Badanie odchyleń, udzielanie wyjaśnień i uzasadnień w zakresie zmian
    • Sporządzanie analiz, raportów cyklicznych w zależności od potrzeb.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Ubezpieczenie grupowe PZU
    • Świadczenia socjalne (m.in. wczasy pod gruszą )
    • Pakiet benefitów Pracowniczych (m. in. prywatna opieka medyczna MEDICOVER, karta sportowa MULTISPORT, Pracowniczy Program Emerytalny)
    • Ekwiwalent za korzystanie z energii elektrycznej