Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Oferta ważna do:

2024-07-31

Spółka:

TAURON Ciepło sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TC/2024/07/34

Wymagania:

    • Uprawnienia energetyczne G2E dla sieci ciepłowniczych
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Zgoda na wykonywanie pracy zmianowej wg harmonogramu
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Wykształcenie średnie techniczne
    • Mile widziane doświadczenie w pracy przy urządzeniach energetycznych

Zakres obowiązków:

    • Usuwanie usterek w obrębie technologii urządzeń odbiorczych i infrastruktury przesyłowej ciepła oraz urządzeń AKPiA wraz z systemami zasilania wchodzących w ich skład
    • Zabezpieczanie awarii powstałych na infrastrukturze ciepłowniczej
    • Prowadzenie monitoringu urządzeń ciepłowniczych
    • Wykonywanie prac regulacyjnych związanych z eksploatacją systemów przesyłowych
    • Reagowanie na zgłoszenia odbiorców w sprawie zakłóceń dostawy ciepła
    • Wykonywanie czynności związanych z obsługą pojazdów będących na wyposażeniu Pogotowia Ciepłowniczego

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę docelowo na czas nieokreślony
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Świadczenia socjalne (m.in. wczasy pod gruszą )
    • Pakiet benefitów Pracowniczych (m. in. prywatna opieka medyczna MEDICOVER, karta sportowa MULTISPORT, Pracowniczy Program Emerytalny)
    • Ekwiwalent za korzystanie z energii elektrycznej
    • Dodatkowy urlop za pracę zmianową wg harmonogramu