Poziom stanowiska:

Stanowisko kierownicze

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-07-18

Spółka:

TAURON Polska Energia S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TPE/MŹ/2024/14

Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie komunikacji wewnętrznej i/lub CSR.
    • Doświadczenie w zarządzaniu wizerunkiem marki.
    • Znajomość zasad i praktyk komunikacji wewnętrznej.
    • Umiejętność prowadzenia kampanii informacyjnych oraz organizacji eventów.
    • Wiedza z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii CSR.
    • Znajomość narzędzi komunikacji

Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie realizacja Strategii komunikacji Grupy TAURON (w obszarze komunikacji wewnętrznej) przy wykorzystaniu wewnętrznych narzędzi i kanałów komunikacji.
    • Nadzór nad realizacją planu projektów CSR zgodnie z założonymi celami i oczekiwaniami interesariuszy.
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku Grupy TAURON w otoczeniu wewnętrznym poprzez prowadzenie akcji i projektów z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz Employer Branding
    • Kreowanie i nadzór nad prowadzeniem kampanii informacyjnych wewnętrznych.
    • Zarządzanie działaniami z zakresu wydawnictw i materiałów promocyjnych w Grupie TAURON (usługa kreatywna).
    • Zarządzanie zamówieniami i dystrybucją materiałów promocyjnych i reklamowych w Grupie TAURON.
    • Zarządzanie nośnikami promocyjnymi marki TAURON.
    • Wsparcie aktywnego dialogu społecznego w Grupie TAURON.
    • Nadzór nad planowaniem budżetów CSR w ramach procesów CSR w Grupie TAURON.
    • Budowanie relacji między Grupą TAURON a partnerami z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.
    • Nadzór nad prowadzonymi działaniami CSR w zespole i Grupie TAURON.
    • Nadzór nad prowadzonym w Grupie TAURON wolontariatem pracowniczym.
    • Współpraca z fundacjami, w tym z Fundacją TAURON w zakresie projektów CSR prowadzonych przez Fundację.

Oferujemy:

    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych - finansowanie szkoleń i dofinansowanie do nauki języka angielskiego i studiów
    • Pracę w systemie hybrydowym (2 dni pracy zdalnej i 3 dni pracy z biura)
    • Wsparcie doświadczonych pracowników w procesie wdrożenia
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, narzędzi i rozwiązań w Grupie Kapitałowej
    • Pracę w centrum Katowic