Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Czerniec, Żukowice

Oferta ważna do:

2024-07-27

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OLG/12/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe (kierunek elektryczny)
    2 lata doświadczenia
    Świadectwo kwalifikacyjne E pow. 1kV
    Ogólna znajomość zagadnień elektroenergetycznych
    Obsługa komputera w stopniu podstawowym
    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek elektryczny)
    Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad pracą urządzeń stacyjnych w celu zapewnienia ciągłości dostaw energii i bezawaryjnego funkcjonowania sieci.
    Wykonywanie łączeń ruchowych zgodnie z przyjętymi instrukcjami i poleceniami dyspozytorów.
    Przygotowywanie stref pracy w ustalonym obszarze obsługi urządzeń sieciowych.
    Dopuszczanie do pracy zespołu pracowników w ramach powierzonego obszaru obsługi urządzeń sieciowych zgodnie z przepisami BHP i ochrony środowiska, przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych oraz procedurami i przepisami wewnętrznymi.
    Dokonywanie odczytów wskazań sygnalizacji zabezpieczeń, automatyki i ich rejestracja.
    Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjno-ruchowej zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami.
    Przeprowadzanie oględzin urządzeń stacji w celu eliminacji ewentualnych usterek i zagrożeń oraz należytego porządku.
    Wykonywanie prac eksploatacyjnych przewidzianych w "Instrukcji stanowiskowej dyżurnego stacji elektroenergetycznych".
    Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego przechowywania sprzętu i narzędzi, czystości narzędzi i sprzętu, wykorzystania narzędzi i sprzętu zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac, przestrzegania terminów ważności badań sprzętu i narzędzi.
    Utrzymywanie porządku na obsługiwanych obiektach energetycznych, w tym pełnienie funkcji gospodarza stacji.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premie kwartalne, premia roczna
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Dodatkowy dzień wolny za pracę w ruchu ciągłym - do 12 dni w roku
    Nagroda jubileuszowa
    Bony na posiłki profilaktyczne
    Płatne dyżury
    Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych - 100%
    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe im.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku