Poziom stanowiska:

Kadra zarządzająca

Miejsce pracy:

Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice

Oferta ważna do:

2024-07-26

Spółka:

TAURON Nowe Technologie S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TNT/2024/34

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z zakresu energetyki, zarządzania, ekonomii i pokrewne)

    Min. 5 lata doświadczenia w pracy na stanowisku liderskim w obszarze energetyki

    Znajomość rynku oświetleniowego, w tym technologii, trendów rynkowych, norm i przepisów dotyczących infrastruktury oświetleniowej, umiejętność tworzenia strategii biznesowych i marketingowych w tym zakresie

    Kompetencje w zakresie: postaw proaktywnych, zarządzania zespołem, podejmowania decyzji, tworzenia rekomendacji zarządczych, wdrażania zmian, zarządzania przez cele, zarządzania projektami, tworzenia strategii.

    Umiejętność pracy projektowej (certyfikacja w zakresie metodyk projektowych)

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie i nadzór nad realizacją strategii w zakresie usług oświetleniowych i ich rozwoju oraz w zakresie eksploatacji i odtwarzania majątku oświetleniowego, w perspektywie wieloletniej, w sposób sprzyjający realizacji celów biznesowych Spółki

    Nadzorowanie procesu związanego z oceną stanu technicznego sieci i urządzeń elektroenergetycznych w zakresie kwalifikowania ich do konserwacji, eksploatacji lub ulepszenia oraz nadzór nad prowadzeniem działań w zakresie analizy awaryjności sieci oświetleniowej

    Reprezentowanie Spółki na zewnątrz, wobec władz samorządowych, instytucji, osób fizycznych i prawnych w sprawach będących w kompetencji obszaru oraz podejmowanie decyzji w zakresie negocjowania, przyjmowania i realizacji zleceń z zakresu oświetlenia zewnętrznego

    Koordynowanie realizacji polityki cenowej Spółki w zakresie świadczenia usług oświetleniowych wraz z monitorowaniem realizacji kluczowych wskaźników efektywności KPI

    Nadzorowanie przygotowywania analiz rynkowych i konkurencji w zakresie oferty produktowej Spółki w obszarze usług oświetleniowych oraz aktywna współpraca ze spółkami Grupy TAURON w zakresie kierowania na rynek wspólnej oferty produktowej

    Aktywna współpraca z partnerami technicznymi w celu realizacji planu rozwoju produktów specjalistycznych, w tym przygotowywanie i zawieranie umów z tymi podmiotami

    Kreowanie kierunków rozwoju systemów informatycznych wspomagających proces zarządzania eksploatacją sieci i aktywne działanie w celu ich wdrożenia w Spółce

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

    Komputer przenośny, telefon komórkowy i auto służbowe (spalinowe lub elektryczne)

    Zadaniowy system czasu pracy

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

    Prywatna opieka medyczna

    Ubezpieczenie grupowe na życie

    Karta MultiSport