Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-07-21

Spółka:

TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TS/2024/06/01

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
    2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu i komunikacji
    Znajomość języka angielskiego (min. B2)
    Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych do rynku B2B
    Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych
    Znajomość narzędzi marketingu internetowego (Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Senuto, Looker Studio)
    Mile widziane doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych online
    Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja działań i kampanii marketingowych wspierających realizację planu sprzedażowego
    Opracowywanie materiałów marketingowych dotyczących wdrażanych produktów i ofert dla rynku B2B
    Tworzenie i optymalizacja treści marketingowych
    Zarządzanie budżetem prowadzonych działań i analiza ich skuteczności
    Analiza rynku oraz konkurencji
    Współpraca z agencjami marketingowymi
    Współpraca z obszarem sprzedaży

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do wypoczynku i zajęć sportowych
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Program emerytalny
    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne