Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-07-03

Spółka:

TAURON Ciepło sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TC/2024/06/32

Wymagania:

    • Wykształcenie średnie ogólnokształcące lub wyższe z zakresu administracji
    • znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony dokumentacji niearchiwalnej
    • Znajomość MS Excel w stopniu podstawowym
    • Zaangażowanie, sumienność, samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • Dokładność, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań, otwartość na zmiany
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w archiwum

Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie i ewidencja dokumentacji niearchiwalnej z jednostek organizacyjnych do składnicy akt
    • Wypożyczanie i udostępnianie dokumentacji niearchiwalnej
    • Brakowanie dokumentacji niearchiwalnej
    • Prowadzenie ewidencji rejestrów archiwalnych oraz wykazu spisów zdawczo-odbiorczych składnic akt
    • Realizowanie zakupu środków trwałych i środków trwałych niskocennych administracyjnych
    • Prowadzenie ewidencji, dokonywanie zmiany miejsca użytkowania i likwidacji środków trwałych oraz środków trwałych niskocennych administracyjnych
    • Inwentaryzacja środków trwałych oraz środków trwałych niskocennych administracyjnych
    • Rozliczanie faktur w systemie IFS
    • Realizowanie zapotrzebowań na zakupy administracyjne

Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
    • Świadczenia socjalne (m.in. wczasy pod gruszą )
    • Pakiet benefitów Pracowniczych (m. in. prywatna opieka medyczna MEDICOVER, karta sportowa MULTISPORT)
    • Ekwiwalent za korzystanie z energii elektrycznej
    • Ubezpieczenie grupowe PZU