Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Oferta ważna do:

2024-07-19

Spółka:

TAURON Ciepło sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TC/2024/06/30

Wymagania:

    • Uprawnienia spawalnicze metodą gazową i elektryczną
    • Praktyczna umiejętność spawania metodami 311 oraz 111
    • Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
    • Minimum 2 lata doświadczenia w wykonywaniu prac spawalniczych
    • Operatywność, komunikatywność, umiejętność wykonywania pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat B
    • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie prac spawalniczych w obrębie sieci cieplnych, zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, w węzłach cieplnych
    • Wykonywanie bieżących konserwacji, przeglądów, czynności eksploatacyjnych w węzłach cieplnych, sieciach, zewnętrznych instalacjach odbiorczych
    • Usuwanie usterek oraz awarii w obrębie sieci cieplnych, w węzłach, zewnętrznych instalacjach odbiorczych
    • Lokalizacja ubytków wody sieciowej, instalacyjnej, ciepłej wody użytkowej
    • Wykonywanie prac inwestycyjnych i remontowych

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę docelowo na czas nieokreślony
    • Możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
    • Świadczenia socjalne (m.in. wczasy pod gruszą )
    • Pakiet benefitów Pracowniczych (m. in. prywatna opieka medyczna MEDICOVER, karta sportowa MULTISPORT, Pracowniczy Program Emerytalny)
    • Ekwiwalent za korzystanie z energii elektrycznej
    • Ubezpieczenie grupowe PZU