Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Tychy

Oferta ważna do:

2024-07-18

Spółka:

TAURON Ciepło sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TC/2024/06/29

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub Energetyka lub pokrewne
    • Doświadczenie w branży energetycznej - mechanicznej min. 2 lata
    • Znajomość budowy turbin upustowo-kondensacyjnych i urządzeń maszynowni
    • Doświadczenie w organizowaniu i nadzorowaniu remontów urządzeń, układów i instalacji energetycznych
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Samodzielność w realizacji działań, poczucie odpowiedzialności
    • Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, dobra organizacja pracy, chęć zdobywania wiedzy
    • Znajomość pakietu biurowego MS Office

Zakres obowiązków:

    • Organizowanie i nadzorowanie remontów turbin, instalacji maszynowni i urządzeń ppoż.
    • Opracowywanie i wdrażanie programów badań, prób, pomiarów i ekspertyz nadzorowanych urządzeń i obiektów
    • Udział w sporządzaniu corocznych i wieloletnich planów remontów i inwestycji
    • Analizy aktualnego stanu technicznego maszyn i urządzeń, uwag zgłoszonych przez eksploatację oraz aktualnych wymogów przepisów prawa
    • Nadzór i kontrola wykonawstwa robót remontowych i inwestycyjnych pod względem jakości, zakresu, terminowości i wymaganej dokumentacji
    • Wprowadzanie nowych, racjonalnych metod wykonawstwa remontów, właściwej ich technologii oraz mechanizacji
    • Uzgadnianie i opiniowanie dokumentacji projektowej
    • Współudział w opiniowaniu stanu technicznego urządzeń, kwalifikowaniu ich do remontów (modernizacji)
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami TAURON Ciepło w celu terminowej realizacji przydzielonych zadań

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę docelowo na czas nieokreślony
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Świadczenia socjalne (m.in. wczasy pod gruszą )
    • Pakiet benefitów Pracowniczych (m. in. prywatna opieka medyczna MEDICOVER, karta sportowa MULTISPORT, Pracowniczy Program Emerytalny)
    • Ekwiwalent za korzystanie z energii elektrycznej
    • Ubezpieczenie grupowe PZU