Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-07-18

Spółka:

TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TDP/36/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze sprzedaży, zakupów i/lub logistyki
    Znajomość przepisów i regulacji z obszaru logistyki i sprzedaży
    Znajomość platformy zakupowej/sprzedażowej w zakresie postępowań sprzedażowych i rejestracji dokumentów na poziomie podstawowym
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe, kierunek logistyczny
    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży, zakupów i/lub logistyki
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomość przepisów i regulacji z obszaru logistyki
    Znajomość platformy zakupowej/sprzedażowej w zakresie postępowań sprzedażowych i rejestracji dokumentów na poziomie średniozaawansowanym
    Znajomość systemu SAP MM na poziomie podstawowym
    Umiejętność obsługi sprzedaży internetowej
    Znajomość języka angielskiego na p. podstawowym (A1/A2)

Zakres obowiązków:

  • Udział w dokonywaniu odbioru przedmiotu umowy oraz ocenie dostawcy w zakresie zgodności realizowanej umowy z zapisami umownymi dla kategorii zakupowych rozliczanych w jednostce organizacyjnej, w tym udział w rozliczaniu umów dotyczących najmu pomieszczeń i pojazdów
    Udział w przygotowywaniu wniosków zakupowych na dostawy i usługi dla kategorii zakupowych rozliczanych w jednostce organizacyjnej i przekazanie do Spółki odpowiedzialnej za realizację zakupów na rzecz TDP
    Udział w przygotowywaniu dokumentacji i prowadzeniu postępowań sprzedażowych towarów i środków trwałych z wyłączeniem nieruchomości, praw wieczystego użytkowania gruntu i służebności oraz aktywów finansowych
    Rejestracja zdarzeń sprzedażowych  na platformie zakupowej
    Monitorowanie rynku dostawców towarów, materiałów i usług na potrzeby przygotowywanych wniosków zakupowych  oraz pod kątem rozpoznawania i analizy popytu klientów na usługi Spółki
    Udział w opracowywaniu ofert handlowych Spółki na usługi i dostawy
    Prowadzenie gospodarki i ewidencji odzieży roboczej i ochronnej, środków ochrony indywidualnej oraz ekwiwalentu za pranie odzieży dla pracowników Spółki
    Udział w przygotowywaniu referencji oraz prowadzenie rejestru wydanych referencji
    Udział w pracach Komisji sprzedażowych jako sekretarz lub członek Komisji przetargowej
    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki oraz wykonywanie innych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy

    Dane kontaktowe:
    Małgorzata Radoszyn, Wydział Personalny tel. 516 115 811
    Urszula Dziedzic, Wydział Personalny tel. 572 886 217

Oferujemy:

  • Szkolenia  wewnętrzne i zewnętrzne
    Program wdrożeniowy
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka