Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Cieszyn

Oferta ważna do:

2024-07-18

Spółka:

TAURON Ciepło sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TC/2024/06/28

Wymagania:

    • Dyspozycyjność do wykonywania pracy w systemie trzyzmianowym wg harmonogramu
    • Umiejętność czytania oraz nanoszenia zmian w schematach elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
    • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości pow. 3m
    • Wykształcenie -technik lub inżynier automatyk, mechatronik, elektryk lub pokrewne
    • Doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu
    • Kursy w zakresie oprogramowania TIA Portal
    • Uprawnienia SEP
    • Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

    • Korygowanie nastaw i weryfikacja pomiarów urządzeń AKPiA
    • Usuwanie bieżących awarii w obrębie AKPiA, w tym układów sterowania opartych na sterownikach Siemens S7
    • Wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych maszyn i instalacji
    • Udział w pracach instalacyjnych i remontowych oraz innych pracach przy utrzymaniu urządzeń w należytym stanie
    • Bieżące wsparcie pracowników produkcyjnych przy obsłudze maszyn i urządzeń
    • Udział w uzupełnianiu dokumentacji zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmie

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę docelowo na czas nieokreślony
    • Możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
    • Świadczenia socjalne
    • Pakiet benefitów Pracowniczych (m. in. prywatna opieka medyczna MEDICOVER, karta sportowa MULTISPORT)