Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-07-13

Spółka:

TAURON Ekoenergia sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TEE/R/2024/13

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
    • Min. 2-letnie doświadczenie w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym
    • Znajomość aktualnych przepisów dot. BHP i prawa pracy
    • Znajomość pakietu MS Office

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży elektroenergetycznej
    • Posiadanie świadectw kwalifikacyjnych przy eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji Grupy 1

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wszystkich zadań dedykowanych dla służby BHP, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym m. in.:

    • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
    • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
    • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywaniu wniosków powypadkowych
    • Udział w tworzeniu i aktualizacji procedur, instrukcji stanowiskowych, zarządzeń i innych dokumentów z obszaru BHP
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych i nadzór nad realizacją szkoleń okresowych BHP
    • Opracowywanie analiz stanu BHP w Spółce oraz rekomendowanie działań w tym obszarze
    • Udział w ocenie dokumentacji projektowej dla realizowanych w Spółce zadań inwestycyjno-remontowych
    • Udział w przekazywaniu do użytkowania nowych lub modernizowanych obiektów lub ich części, urządzeń, stanowisk pracy
    • Prowadzenie wymaganej przepisami zewnętrznymi i wewnętrznymi dokumentacji, wykazów, rejestrów z obszaru BHP
    • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku

    Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem

    Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych

    Możliwość rozwoju zawodowego