Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Oferta ważna do:

2024-07-12

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OWB/05/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (kierunek elektryczny)

    2 lata w elektroenergetyce

    Świadectwo kwalifikacyjne E pow. 1 kV

    Upoważnienie do wykonywania czynności łączeniowych na danej stacji

    Znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska

    Znajomość zasad eksploatacji i budowy urządzeń i sieci elektroenergetycznych

    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie średnie (kierunek elektryczny)

    5 lat w elektroenergetyce

    Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad pracą urządzeń stacyjnych w celu zapewnienia ciągłości dostaw energii i bezawaryjnego funkcjonowania sieci

    Wykonywanie łączeń ruchowych zgodnie z przyjętymi instrukcjami i poleceniami dyspozytorów

    Przygotowywanie stref pracy w ustalonym obszarze obsługi urządzeń stacyjnych

    Dopuszczanie do pracy zespołu pracowników w ramach powierzonego obszaru obsługi urządzeń stacyjnych zgodnie z przepisami BHP i ochrony środowiska, przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych oraz procedurami i przepisami wewnętrznymi

    Dokonywanie odczytów wskazań sygnalizacji zabezpieczeń, automatyki i ich rejestracja

    Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjno-ruchowej zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami

    Przeprowadzanie oględzin urządzeń stacji w celu eliminacji ewentualnych usterek i zagrożeń oraz zachowania należytego porządku

    Wykonywanie prac eksploatacyjnych przewidzianych w "Instrukcji stanowiskowej dyżurnego stacji elektroenergetycznych"

    Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego przechowywania sprzętu i narzędzi, czystości narzędzi i sprzętu, wykorzystania narzędzi i sprzętu zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac, przestrzegania terminów ważności badań sprzętu i narzędzi

    Utrzymywanie porządku na obsługiwanych obiektach energetycznych, w tym pełnienie funkcji gospodarza stacji

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    Program wdrożeniowy
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka