Poziom stanowiska:

Stanowisko kierownicze

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-07-11

Spółka:

TAURON Zielona Energia sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TZE/W/2024/3

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Energetyka, Zarządzanie Projektami, Ekonomia, Prawo lub pokrewne).
    • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie przygotowania i nadzoru realizacji projektów akwizycyjnych, w tym min. 2 lata w branży OZE.
    • Umiejętność pracy projektowej (certyfikacja w zakresie metodyk projektowych).
    • Znajomość procedur i przepisów prawa w obszarze energetyki/OZE.
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku menadżerskim, mile widziane doświadczenie na stanowisku dyrektorskim w grupie kapitałowej.
    • Wiedza branżowa z zakresu odnawialnych źródeł energii, w szczególności uwarunkowań związanych z dostawcami, wykonawstwem budowlanym, serwisem.
    • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem i współpracy z wieloma interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Znajomość języka angielskiego (min. B2).

Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad procesami M&A w zakresie projektów OZE, w szczególności w obszarze farm wiatrowych i fotowoltaicznych.
    • Współpraca z bieżącymi partnerami biznesowymi oraz nawiązywanie nowych kontaktów z podmiotami działającymi w obszarze OZE.
    • Negocjowanie kluczowych umów związanych z obszarem akwizycji projektów OZE .
    • Monitorowanie możliwości biznesowych rozwoju projektów akwizycyjnych wspomagających realizację strategii Grupy Tauron.
    • Nadzór nad procesem wyceny projektów OZE.

Oferujemy:

    • Pracę w jednej z największych Grup Kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce, w spółce - TAURON Zielona Energia S.A. w Katowicach.
    • Realny wpływ na strategię biznesową firmy.
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, narzędzi i rozwiązań.
    • Pakiet benefitów pracowniczych (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie PZU, karta sportowa MULTISPORT,  ekwiwalent za korzystanie z energii elektrycznej, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka).
    • Samochód służbowy.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
    • Dofinansowanie udziału w konferencjach, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, nauce języka obcego.