Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Leśna

Oferta ważna do:

2024-08-15

Spółka:

TAURON Ekoenergia sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TEE/R/2024/15

Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektroenergetycznym lub mechanicznym
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
    • Odpowiedzialność
    • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1kV, bez ograniczeń - lub gotowość do jego uzyskania

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień z dziedziny elektroenergetyki i hydrotechniki
    • Znajomość zagadnień z dziedziny OZE
    • Znajomość zasad organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych i hydrotechnicznych
    • Zaangażowanie w pracę zespołową, stałe doskonalenie się
    • Prawo jazdy kat. B
    • Zaświadczenie kwalifikacyjne UDT kat. II S
    • Znajomość zasad produkcji energii elektrycznej w elektrowni wodnej
    • Znajomość zasad budowy i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych i hydrotechnicznych

Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie ruchu elektrowni zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przy optymalnym wykorzystaniu dopływu naturalnego cieku wodnego
    • Prowadzenie ruchu elektrowni zgodnie z obowiązującymi w Spółce dokumentami i instrukcjami
    • Wykonywanie czynności łączeniowych, regulacyjnych, maszyn i urządzeń elektrowni
    • Prowadzenie bieżącej dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej elektrowni
    • Wykonywanie prac konserwacyjnych i porządkowych w elektrowni
    • Utrzymywanie w odpowiednim stanie technicznym powierzonego majątku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Prywatną opiekę medyczną
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Ubezpieczenie grupowe
    Kartę MultiSport
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS