Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Legnica

Oferta ważna do:

2024-07-04

Spółka:

Usługi Grupa TAURON sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

UGT/12/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane ukończone studia wyższe
    Doświadczenie i wiedza w zakresie administrowania/zarządzania nieruchomościami
    Znajomość prawa budowlanego oraz przepisów w zakresie zarządzania nieruchomościami
    Umiejętność sporządzania dokumentacji do zleceń oraz prowadzenia dokumentacji technicznej obiektu budowlanego
    Umiejętność sporządzania zestawień finansowych
    Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności programu Excel
    Prawo jazdy kat. B
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Umiejętność sporządzania planu koniecznych remontów budowlanych oraz napraw w nieruchomości
    Znajomość gospodarki remontowo-konserwacyjnej
    Umiejętność odczytywania planów i map obiektu

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie nieruchomościami
    Prowadzenie technicznej dokumentacji nieruchomości
    Zlecanie badań i kontroli technicznych oraz przeglądów okresowych nieruchomości i urządzeń stanowiących jej wyposażenie techniczne zgodnie z wymogami prawa budowlanego
    Zlecania i nadzorowanie wykonania bieżącej konserwacji, napraw i usuwania awarii na terenie nieruchomości
    Współpraca z właścicielem obiektu oraz firmami wykonującymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    Program wdrożeniowy
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e-learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne
    Przyjazne środowisko pracy