Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Wrocław

Oferta ważna do:

2024-10-17

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TAOK/2024/00662

Wymagania:

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Kilkuletniego doświadczenia w zakresie bezpośredniej sprzedaży i obsługi klienta
    • Umiejętności sprzedażowych i budowania trwałych relacji z klientami
    • Doświadczenia w pracy w oparciu o plany sprzedażowe z zachowaniem struktury sprzedaży
    • Łatwości pracy na kilku programach informatycznych jednocześnie
    • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych
    • Umiejętności współpracy w zespole
    • Inicjatywy w działaniu, proponowaniu ulepszeń i chęci stałego doskonalenia się
    • Biegłej obsługi komputera (;w tym pakietu MS Office);

Zakres obowiązków:

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Samodzielna realizacja zadań z zakresu kompleksowej sprzedaży i obsługi klienta zgodnie z wytycznymi Grupy TAURON
    • Bezpośrednia obsługa Klienta w zakresie sprzedaży energii elektrycznej
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Przyjmowanie zgłoszeń, udzielanie informacji, zawieranie, aktualizacja umów, doradztwo taryfowe

Oferujemy:

    Nasze benefity i mocne strony:

    • Możliwość współpracy z osobami o różnym poziomie wiedzy i doświadczenia
    • Praca w firmie przyjaznej różnym pokoleniom i nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022 oraz Dream Employer 2024
    • Dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna oraz premie kwartalne i sprzedażowe
    • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med (;pakiet obejmujący nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalizacji);
    • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand (;możliwość 3 bezpłatnych konsultacji rocznie);
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Taryfa pracownicza - pomniejszenie rachunków za energię elektryczną w limicie 3000 kWh rocznie
    • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS (;m.in. zapomogi, pożyczki na preferencyjnych zasadach etc.);
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku (;również dla dzieci pracowników);
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON (;m.in. Szlachetna Paczka, charytatywny Bieg Firmowy etc.);
    • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
    • Dostęp do platformy e-learning (;możliwość realizacji szkoleń w dowolnym miejscu i czasie);

    Zapuść u nas korzenie i dołącz do TAURON Obsługa Klienta!