Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-10-10

Spółka:

TAURON Polska Energia S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

EWR/TPE/2024/00604/MS

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (energetyka lub pokrewne)
    • Doświadczenie zawodowe związane z branżą energetyki odnawialnej, szczególnie fotowoltaiki
    • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, eksploatacją i serwisem paneli fotowoltaicznych, wiedza dotycząca technologii PV
    • Wiedza ekonomiczna niezbędna do oceny efektywności realizowanych projektów i zadań
    • Rozumienie zasad funkcjonowania rynku energetycznego
    • Znajomość podstawowych aktów prawnych dot. OZE
    • Zdolności analityczne i logicznego myślenia, umiejętność wyciągania wniosków, proponowanie usprawnień i chęć samodoskonalenia
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Uprawnienia energetyczne (SEP) z zakresu eksploatacji lub dozoru.
    • Znajomość języka angielskiego - poziom B1/B2

Zakres obowiązków:

    • Opiniowanie zagadnień w zakresie rozporządzania składnikami aktywów trwałych w Obszarze OZE, w szczególności fotowoltaiki, z uwzględnieniem zagadnień eksploatacji i serwisu oraz zadań modernizacyjnych
    • Prowadzenie prac z zakresu analizy danych dotyczących produktywności, efektywności procesów oraz nakładów i kosztów związanych z inwestycjami, modernizacjami i remontami majątku produkcyjnego w Obszarze OZE
    • Realizowanie działań związanych z utrzymaniem majątku produkcyjnego w Obszarze OZE
    • Raportowanie stanu pracy majątku produkcyjnego OZE, w szczególności eksploatowanych farm fotowoltaicznych
    • Realizowanie prac w zakresie rozwoju majątku OZE w zakresie fotowoltaiki

Oferujemy:

    • Pracę w jednej z największych Grup Kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce, w centralnej spółce - TAURON Polska Energia S.A.
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, narzędzi i rozwiązań w Grupie Kapitałowej
    • Pakiet benefitów Pracowniczych (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, Pracowniczy Program Emerytalny, ekwiwalent za korzystanie z energii elektrycznej)
    • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia - Dzień Energetyka
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Program wdrożeniowy
    • Otwarte, nastawione na rozwój, przyjazne środowisko pracy
    • Pracę w centrum Katowic