Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-11-01

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TAOK/2024/00704

Wymagania:

  • Najwyższa jakość usług i obsługi klienta to nasz priorytet. Doskonalimy nasze procesy w obszarze IT i Obsługi Klienta, wdrażamy nową strategię i tworzymy przestrzeń na nowe technologie i innowacje. Nasz cel to efektywne, pełne pasji i zaangażowania zespoły, które zainicjują nowe możliwości biznesowe.

    Dołącz do nas i zasil przyszłość nową energią!

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Wykształcenia wyższego, preferowane w dziedzinach takich jak UX, architektura informacji, nowe technologie, informatyka lub pokrewne
    • Minimum 4 letniego doświadczenia w pracy jako Product Designer, UX Designer
    • Znajomości trendów UX oraz rozumienia specyfiki konkretnych kanałów
    • Dużej asertywności i umiejętności podejmowania decyzji
    • Rozumienia i wykorzystywania danych analitycznych w codziennej pracy
    • Ciekawości pchającej do szukania innowacji i kwestionowania status quo, roli mentora i ambasadora dobrego podejścia do Product Designu i użyteczności
    • Umiejętności budowania atmosfery pracy wspierającej otwartą komunikację
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)

    Miło, jeśli posiadasz:

    • Portfolio, które pokaże Twoje umiejętności i sposób podejścia do rozwiązywania problemów
    • Znajomość branży energetycznej i rynku energii

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • W roli Product Designera projektowanie użytecznych i funkcjonalnych produktów cyfrowych, z których codziennie korzystają miliony klientów Grupy Tauron (min. Mój Tauron, aplikacja mobilna Mój Tauron)
    • Proponowanie nowych kierunków rozwoju, szukanie efektywnych i efektownych rozwiązań oraz benchmark z innymi wdrożeniami i trendami na rynku
    • Argumentowanie i uzasadnianie decyzji projektowych w oparciu o dane i metryki
    • Prowadzenie badań pomagających zrozumieć potrzeby, oczekiwania i problemy użytkowników
    • Współpraca z zewnętrznymi partnerami przy projektowaniu oraz badaniach
    • Przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz z prowadzonych zadań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Nasze benefity i mocne strony:

    • Udział w interdyscyplinarnych projektach na rzecz całej Grupy TAURON
    • Praca w firmie przyjaznej różnym pokoleniom i nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022 oraz Dream Employer 2024
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
    • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med - pakiet obejmujący nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalizacji
    • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand - możliwość 3 bezpłatnych konsultacji rocznie
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Taryfa pracownicza - pomniejszenie rachunków za energię elektryczną w limicie 3000 kWh rocznie
    • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS, m.in. zapomogi, pożyczki na preferencyjnych zasadach etc.
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku - również dla dzieci pracowników
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, m.in. Szlachetna Paczka, charytatywny Bieg Firmowy etc.
    • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
    • Dostęp do platformy e-learning - możliwość realizacji szkoleń w dowolnym miejscu i czasie

    Dołącz do nas! #Zasilani nową energią