Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Oferta ważna do:

2024-09-29

Spółka:

Kopalnia Wapienia Czatkowice sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

KWC/2024/08/30

Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane doświadczenie na stanowisku Rzecznika Prasowego,
    • umiejętność pracy w warunkach presji czasu,
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
    • odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office,
    • wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

    • prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Spółki,
    • kreowanie PR Spółki zgodnego z polityką Grupy TAURON,
    • inicjowanie akcji i programów społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR),
    • realizacja przedsięwzięć z zakresu CSR, kontrola przebiegu i raport ich wykonania,
    • promocja Spółki w lokalnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych,
    • organizacja eventów wizerunkowych,
    • monitorowanie mediów pod kątem ukazujących się informacji na temat Spółki,
    • przygotowywanie materiałów foto/wideo dotyczących Spółki,
    • koordynacja zgodności materiałów Spółki z Systemem Identyfikacji Wizualnej Grupy TAURON,
    • zarządzanie stroną www Spółki, w tym SEO/SEM,
    • realizacja zadań rzecznika prasowego Spółki, w tym redagowanie lub korygowanie artykułów prasowych, autoryzacja wywiadów, kontakt z mediami,
    • obsługa formalna przynależności Spółki do organizacji i stowarzyszeń branżowych,
    • realizacja darowizn rzeczowych oraz współpraca z Fundacją TAURON,
    • raportowanie oraz współpraca ze Spółkami Grupy TAURON.

Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, zgodnie z charakterem zatrudnienia,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych,
    • możliwość pracy w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.