Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Oferta ważna do:

2024-09-20

Spółka:

Usługi Grupa TAURON sp. z o.o.

Umowa:

Umowa o czas określony/próbny

Nr referencyjny:

UGT/23/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
    Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
    Wiedza i doświadczenie w zakresie administrowania/zarządzania nieruchomościami
    Znajomość prawa budowlanego oraz przepisów w zakresie zarządzania nieruchomościami
    Umiejętność sporządzania dokumentacji do zleceń, prowadzenia dokumentacji technicznej obiektu budowlanego
    Umiejętność sporządzania zestawień finansowych
    Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel i Outlook
    Czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    Ukończone studia wyższe, w tym z zakresu administracji
    Umiejętność sporządzania planu niezbędnych remontów budowlanych oraz napraw w nieruchomości
    Znajomość gospodarki remontowo-konserwującej
    Umiejętność odczytywania planów i map obiektu
    Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, dążenie do osiągania wyników, proponowanie ulepszeń

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie nieruchomościami
    Prowadzenie technicznej dokumentacji nieruchomości
    Zlecanie badań, kontroli technicznych i okresowych przeglądów nieruchomości oraz urządzeń stanowiących jej wyposażenie techniczne zgodnie z wymogami prawa budowlanego
    Zlecanie i nadzorowanie wykonania bieżącej konserwacji, napraw i usuwania awarii na terenie nieruchomości
    Współpraca z właścicielem obiektu oraz firmami wykonującymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    Program wdrożeniowy
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e-learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne
    Przyjazne środowisko pracy