Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-09-20

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TAOK/2024/00443

Wymagania:

  • Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Kilkuletniego doświadczenia w zakresie bezpośredniej lub telefonicznej/video obsługi klienta

    • Samodzielności, inicjatywy w działaniu i proponowaniu ulepszeń oraz chęci stałego doskonalenia się

    • Umiejętności organizacji pracy własnej

    • Odpowiedzialności i dokładności w realizacji zadań
    • Biegłej obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
    • Łatwości pracy na kilku programach informatycznych jednocześnie
    • Umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
    • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych
    • Umiejętności współpracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Obsługa klienta w nowoczesnym kanale kontaktu w zakresie:
    udzielania informacji, przyjmowania zgłoszeń, pomocy przy wypełnianiu dokumentów

    • Przyjmowanie i formalna weryfikacja wniosków o wydanie oświadczenia o możliwości przyłączenia i dostaw energii elektrycznej, warunków przyłączenia do sieci, zawarcie/zmianę umowy o przyłączenie itp.

    • Zapewnienie doradztwa w zakresie procesów dystrybucyjnych oraz rekomendowanie optymalnych rozwiązań.

    • Obsługa i udzielanie informacji w zakresie rozliczenia umów dystrybucyjnych

Oferujemy:

  • Nasze benefity i mocne strony:

    • Możliwość współpracy z osobami o różnym poziomie wiedzy i doświadczenia​
    • Udział w projektach na rzecz całej Grupy TAURON​
    • Praca w firmie przyjaznej różnym pokoleniom i nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022 oraz Dream Employer 2024​

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo) na stanowisku Dorada/Doradczyni ds. Obsługi Klienta Dystrybucyjnego

    • Dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna i premie kwartalne​
    • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med (pakiet obejmujący nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalizacji) ​

    • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand (możliwość 3 bezpłatnych konsultacji rocznie)​
    • Dofinansowanie do karty MultiSport​

    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU​

    • Pracowniczy Program Emerytalny​

    • Taryfa pracownicza - pomniejszenie rachunków za energię elektryczną w limicie 3000 kWh rocznie​

    • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. zapomogi, pożyczki na preferencyjnych zasadach etc.)​
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku (również dla dzieci pracowników)​

    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka​
    • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON (m.in. Szlachetna Paczka, charytatywny Bieg Firmowy etc.)​
    • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie​

    • Dostęp do platformy e-learning (możliwość realizacji szkoleń w dowolnym miejscu i czasie)

    Rozwijamy siebie, pomagamy innym, tworzymy energetykę jutra!

    Dołącz do TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o.