Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2024-09-08

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TAOK/2024/00482

Wymagania:

  • Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Znajomości zasad rachunkowości
    • Wiedzy i umiejętności praktycznego zastosowania przepisów podatkowych (VAT, CIT)
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (w tym szczególnie MS Excel)
    • Doświadczenia w obszarze księgowości
    • Wykształcenia wyższego kierunkowego (Rachunkowość)
    • Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności, dokładności, samodzielności
    • Umiejętności ustalania priorytetów i terminowej realizacji zadań
    • Inicjatywy w działaniu i proponowanie ulepszeń
    • Komunikatywności i gotowości do dzielenia się wiedzą z innymi
    • Umiejętności pracy w zespole i budowania partnerskich relacji
    • Chęci rozwoju i stałego doskonalenia się
    • Dodatkowym atutem będzie: znajomość SAP

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Księgowanie dokumentów zakupu wraz z kontrolą podatkową
    • Księgowanie/rozliczanie dokumentów dotyczących zobowiązań i kosztów
    • Analiza sald rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami

Oferujemy:

  • Nasze benefity i mocne strony

    • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem​
    • Udział w projektach na rzecz Grupy TAURON​
    • Wsparcie zespołu i przełożonego na każdym etapie zatrudnienia
    • Praca w firmie przyjaznej różnym pokoleniom i nagrodzonej tytułami "Dream Employer 2024", "HR Najwyższej Jakości 2024" oraz "Friendly Workplace 2022"​
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) na stanowisku Specjalisty ds. księgowości
    • Dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna oraz premie kwartalne
    • Elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego​ (m.in. w piątek krótszy dzień pracy)
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
    • Praca w lokalizacji: Katowice (ul. Lwowska 23), dostępny parking dla pracowników
    • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med (pakiet obejmujący nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalizacji) ​
    • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand (możliwość 3 bezpłatnych konsultacji rocznie)​
    • Dofinansowanie do karty MultiSport​
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU
    • Pracowniczy Program Emerytalny​
    • Taryfa pracownicza - pomniejszenie rachunków za energię elektryczną w limicie 3000 kWh rocznie
    • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. zapomogi, pożyczki na preferencyjnych zasadach etc.)​
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku (również dla dzieci pracowników)​
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka​ (14 sierpnia)
    • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON (m.in. Szlachetna Paczka, charytatywny Bieg Firmowy etc.)​
    • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie​
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Dostęp do platformy e-learning (możliwość realizacji szkoleń w dowolnym miejscu i czasie)​
    • Inne udogodnienia (m.in. komfort pracy w kilkuosobowych zespołach, niezbędne narzędzia pracy)
    • Możliwość poznania oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych organizacji w kraju

    Zapuść u nas korzenie i dołącz do TAURON Obsługa Klienta!