Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Oferta ważna do:

2024-09-08

Spółka:

TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TS/2024/08/25

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie

    2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży i/lub obsługi klienta

    Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word) na poziomie średniozaawansowanym

    Zdolności analityczne pozwalające na wyciąganie wniosków z badań i obserwacji

    Dążenie do osiągania wyników oraz szukanie kreatywnych rozwiązań

    Dobra organizacja pracy i samodzielność

    Mile widziane:

    znajomość BI

    czynne prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie do sprzedaży nowych ofert utrzymaniowych (produktów i usług) dla klientów indywidualnych

    Planowanie i nadzorowanie realizacji akcji utrzymaniowych wdrażanych ofert

    Tworzenie dokumentów sprzedażowych (regulaminy ofert, regulaminy promocji itp.)

    Sporządzanie założeń do procesów i narzędzi utrzymaniowych

    Przygotowywanie prezentacji oraz wytycznych na potrzeby kanałów sprzedaży

    Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji w branży energetycznej, bankowej, telekomunikacyjnej itp.

    Współpraca w procesie rozwoju nowych produktów oraz usług

    Monitoring i analiza realizacji planów utrzymaniowych poszczególnych kanałów sprzedaży

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do wypoczynku

    Prywatna opieka medyczna

    Ubezpieczenie na życie

    Program emerytalny

    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne