Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Oferta ważna do:

2024-09-08

Spółka:

TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TS/2024/08/24

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

    Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży usług

    Znajomość narzędzi MS Office w szczególności Excel, Word, PowePoint na poziomie średniozaawansowanym

    Prawo jazdy kategorii B

    Mile widziane:

    doświadczenie w branży energetycznej lub na stanowisku pracy związanym z rozwojem kanałów partnerskich.

Zakres obowiązków:

  • Uzgadnianie procesów sprzedażowych dla stacjonarnego kanału sprzedaży

    Monitoring jakości i poprawności realizacji sprzedaży

    Przygotowywanie i analiza raportów jakościowych i sprzedażowych

    Prowadzenie wizyt audytowych w Punktach Partnerskich

    Analiza reklamacji i zgłoszeń z Punktów Partnerskich

    Wdrażanie działań poprawiających efektywność i jakość w stacjonarnych kanałach kontaktu

     Aktualizacja procedur i wytycznych dla Punktów Partnerskich

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do wypoczynku

    Prywatna opieka medyczna

    Ubezpieczenie na życie

    Program emerytalny

    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne