Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Oferta ważna do:

2024-09-04

Spółka:

Kopalnia Wapienia Czatkowice sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

KWC/2024/08/05

Wymagania:

    • wykształcenie zasadnicze zawodowe,
    • uprawnienia UDT: zaświadczenie uprawniające do obsługi dźwignic - uprawnia do obsługi wciągników i wciągarek stałych i przejezdnych oraz suwnic hakowych z napędem nieręcznym, sterowanych z poziomu roboczego i kabiny oraz suwnic o specjalnym przeznaczeniu oraz zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych, w tym specjalizowanych ze zmiennym wysięgiem (koparko-ładowarki).

Zakres obowiązków:

    • monitorowanie prawidłowości procesu produkcji,
    • codzienna obsługa urządzeń załadowczych,
    • konserwacja urządzeń krusząco-sortujących,
    • kontrolowanie poprawności pracy urządzeń w zakresie jakości produktu,
    • zgłaszanie zagrożeń i usterek osobie dozoru ruchu.

Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, zgodnie z charakterem zatrudnienia,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych,
    • możliwość pracy w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.