Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Oferta ważna do:

2024-09-04

Spółka:

Kopalnia Wapienia Czatkowice sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

KWC/2024/08/03

Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie,
    • minimum 6-miesięczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu elektrycznego, mile widziane 2-letnie doświadczenie,
    • posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych w zakresie eksploatacji
    • znajomość podstaw elektrotechniki,
    • umiejętność czytania schematów,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyn i urządzeń elektrycznych i energoelektronicznych,
    • wykonywanie instalacji elektrycznych,
    • wykonywanie przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych,
    • wykonywanie pomiarów ochronnych i eksploatacyjnych,
    • obsługa AKPiA,
    • przestrzeganie zasad BHP, P.POŻ.

Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, zgodnie z charakterem zatrudnienia,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych,
    • możliwość pracy w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.