Poziom stanowiska:

Stanowisko kierownicze

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Oferta ważna do:

2024-09-04

Spółka:

Kopalnia Wapienia Czatkowice sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

KWC/2024/08/01

Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (górnictwo/budownictwo),
    • minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu kontraktów,
    • doświadczenie w pracy w sektorze górniczym,
    • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu, inwestorem,
    • doświadczenie we współpracy z organami właściwymi do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i pozwolenia na budowę oraz innych wymaganych prawem decyzji koniecznych do skutecznej realizacji projektu,
    • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm i standardów branżowych,
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
    • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
    • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

    • zarządzanie Strategicznym Projektem Inwestycyjnym na każdym etapie jego realizacji,
    • tworzeniu planu Strategicznego Projektu Inwestycyjnego oraz harmonogramu działań niezbędnych do jego wykonania,
    • określenie zasobów potrzebnych do realizacji Strategicznego Projektu Inwestycyjnego,
    • monitorowanie kluczowych parametrów Strategicznego Projektu Inwestycyjnego, takich jak budżet,
    • kontrolowanie jakości realizacji Strategicznego Projektu Inwestycyjnego,
    • decydowanie o konieczności wprowadzenia zmian i analizowanie ich wpływu na Strategiczny Projekt Inwestycyjny,
    • aktualizowanie dokumentacji dotyczącej Strategicznego Projektu Inwestycyjnego,
    • nadzorowanie sprawności komunikacji w zespole projektowym i poza nim,
    • projektowanie i usprawnianie procesów działania,
    • realizowanie umów z podwykonawcami współpracującymi przy Strategicznym Projekcie Inwestycyjnym,
    • kształtowanie współpracy z organami właściwymi do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i pozwoleń na budowę i innych wymaganych prawem decyzji koniecznych do skutecznej realizacji Strategicznego Projektu Inwestycyjnego,
    • zamknięcie Strategicznego Projektu Inwestycyjnego.

Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, zgodnie z charakterem zatrudnienia,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych,
    • możliwość pracy w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.